Srpen 2013

1. školní den

31. srpna 2013 v 9:42 | hf |  Důležité
Ahoj všichni!

Ještě máme před sebou poslední prázdninový víkend, ale 1.školní den se nezadržitelně blíží a pro vás bude na základní škole tím posledním.

1.
Na lavicích máte jako vždy připravené pomůcky. Letos byly v dodávce drobné výpadky, takže to, co momentálně chybí, dorazí během prvního týdne. Byla bych ráda, abyste si přinesli nějakou igelitku (až v úterý), do které si dáte sešity a obaly a během toho prvního týdne si ji necháte ve škole, než všechno s učiteli nadepíšete a obalíte. Zatím si sedejte, jak chcete, ale znáte se, většinou vám to dlouho nevydrží...

2.
Počítám s tím, že v pondělí dorazíte všichni. Pokud někdo už teď ví, že nedorazí, dejte mi URČITĚ vědět.

3.
Blíží se náš odložený výlet. Odjíždíme 11.9. a vracíme se 13.9. Původně vybrané peníze jsem vám v červnu vracela, takže je budu vybírat znovu a poměrně rychle (asi do pátku).

4.
A důležitá, ale milá povinnost na závěr. Jakožto deváťáci budete uvádět prvňáčky do tříd. V 8:00 se sejdeme v naší třídě a před 8:15 se přesuneme na malé hřiště. Tam budou davy rodičů a prvňáčků... Zároveň tam budou budoucí paní učitelky prvních tříd (3), od kterých si každý vyzvednete 2 pamětní medaile. Paní učitelky by už kolem sebe měly mít shromážděné své budoucí prvňáky, vy si každý vezmete 2 děti (máte dvě ruce), dáte jim na krk medaily, budete na ně milí, přivítáte je ve škole, nebudete je děsit a počkáte, až paní učitelka vydá pokyn a všichni společně pak odejdete s paní učitelkou do jejich 1. třidy. Pak se vrátíte do naší třídy a budeme pokračovat. Vzhledem k tomu, že každý rodič si svého prvňáčka fotí, oblékněte se prosím co nejvhodněji, kraťasy a vytahané triko asi není to nejlepší.

Abych nezapomněla, protože Majda s Barčou souhlasily, že budou přispívat svými články na stránky školy, toto bude jejich první reportážní úkol. Těším se, co napíšete...

Tak, to je asi všechno. Kdyby mě ještě něco napadlo, dám vědět. Pokud zajímá něco vás, ptejte se. Dávejte mi do komentů info, že je vše jasné a ok.

MOC SE NA VÁS TĚŠÍM!!!

Sešity a pomůcky

28. srpna 2013 v 18:55 | hf
Holčičky,
děkuju za Vaše rychlé reakce, jsem ráda, že mi přijdete pomoct (příští rok to bude horší...).Vůbec nevadí, že Vás bude víc, práce je dost. Zítra v 9:00 se na Vás budu těšit.

Kouzlení hromádek

27. srpna 2013 v 18:25 | Viktorie
Prázdniny končí a brzy znovu začne škola a vám se znovo jako i každý rok na stole oběví hromádky sešitů a propisek atd. Jenom že vnikla otázka kdo zvás bude tak hoden a ochoten tyto hromádky připravit pro ostatní. Poďme se tedy společně domluvit kdo z nás bude tak ochoten a obětovat jeden z posledních dnů prázdnin a svobody. Naše mágině ( pani učitelka) nám pomocí teleportací v mobily ( smsek) vzkazuje že kouzlit hromádky budeme ve čtvrtek a že bude stačit kolem 4-5ti skřítků ( lidí) a že bližší informace dostaneme zístra na blog. Doufám že se zvládneme mírně domluvit v komentářích.

Omlouvám se za přenesení do mého včerejšího dračáku.

Pomáhaní

26. srpna 2013 v 12:34 | Lucie Šrámová |  Různé
Tak uz je to zase tady SKOLA!! A pomahani, chtela bych se zetat, kdy bude to pomahaní ohledne pomucek, minuly rok to bylo v utery, coz je zitra. Usmívající se